Новини та оголошення

УВАГА!

Всім студентам для отримання доступу до сайту дистанційної освіти MOODLE звертатись ВИКЛЮЧНО до кураторів!

Розклад занять та графік консультацій викладачів кафедри матеріалознавства та ливарного виробництва розташовано біля ауд. 163 або тут.

17 січня 2024 р. на кафедрі матеріалознавства та ливарного виробництва ЦНТУ відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт за другим (магістерським) рівнем вищої освіти ОПП «Прикладна механіка» спеціальності 131 «Прикладна механіка». Колектив кафедри МЛВ ЦНТУ щиро вітає випускників із успішним закінченням навчання! Бажаємо успіхів у житті і роботі, наснаги, здійснення мрій, Перемоги України!

7 лютого 2019 р. відбулася екскурсія студентів-ливарників та викладачів кафедри матеріалознавства та ливарного виробництва ЦНТУ на ливарний завод ПрАТ «МЕТАЛИТ», м. Кропивницький.

Після проходження інструктажу з охорони праці студенти і викладачі відвідали ливарний цех. В цеху студенти ознайомились з технологічним процесом виготовлення виливків, а саме: з матеріалами, які застосовуються, їх складом та властивостями; обладнанням, його параметрами та режимами роботи; основними технологічними операціями та переходами. В ході екскурсії студенти мали можливість більш тісно познайомитись зі своєю майбутньою професією та роботою основних відділень цеху: шихтового двору, плавильного, стержневого, сумішеприготувального, формувально-заливно-вибивного, очисного відділення, складу готової продукції.

Дякуємо за організацію і проведення екскурсії генерального директора ПрАТ «МЕТАЛИТ» Данільчука Геннадія Олексійовича та головного технолога Зінзуру Ларису Павлівну.

© 2024 KNTU